برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۰/۹/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» بهترین فرش ماشینی کاشان

بهترین فرش ماشینی

به دلیل اینکه بهترین فرش های ماشینی و قالی های دستباف در شهر کاشان تولید شده است این شهر از گذشته تا به امروزه یکی از قطب های مهم در تولید فرش بوده است و هر روز دراین شهر ، صنعت فرش ماشینی در حال پیشرفت است و محصولاتی تولید می شود که هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی بسان قالی های دستباف است .
بهترین فرش های ماشینی کاشان ، محصولاتی هستند که از نظر زیبایی طرح و نگاره و کیفیت ، اول هستند . تولید کنندگان و کارخانجات بسیاری در این شهرستان به تولید فرش کاشان می پردازند ولی تولید کننده ای موفق است که بتواند زیباترین فرش های ماشینی را با بالاترین کیفیت و قیمت پایین ارائه دهد .
کارخانه فرش کاشان ، یکی از بهترین تولید کنندگان این شهرستان است که توانسته است به سه آیتم زیبایی ، کیفیت و قیمت پایین اهمیت دهد . این کارخانه توانسته است بهترین فرش ماشینی کاشان را با فروش مستقیم و بدون واسطه به بهترین قیمت به دست مشتری برساند .
بهترین فرش ماشینی کاشان
وقتی می گوییم کارخانه فرش کاشان تولید کننده بهترین فرش ماشینی کاشان است برای گفته خود دلیل و برهان داریم . در کاشان بیش از 700 کارخانه فرش و شرکت تولید کننده وجود دارند که هم تولید کننده محصولات باکیفیت هستند و هم بی کیفیت . خریداران باید قبل از خرید فرش کاشان ، شناخت کافی از کارخانه و تولید کننده داشته باشند تا بتوانند بهترین فرش ماشینی را خریداری کنند .
کارخانه فرش کاشان در تولید محصولات خود ، موارد زیر را رعایت می کند و بهترین فرش را تولید می کند :
1 . کیفیت فرش وقتی بالا می رود که تولید کننده محصولات را با بهترین و مرغوب ترین الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید کند . محصولاتی که با این الیاف بافته می شوند ، فرش های بدون پرز و ضد حساسیت هستند که عمر بالایی دارند و در برابر انواع حرارت ها و نور خورشید و پاخور شدن مقاوم هستند . امروزه فرش های آکریلیک هیت ست شده ، بهترین فرش ماشینی به حساب می آیند . پس قبل از خرید ، از فروشنده در مورد الیاف بافته شده سوال کنیم و بعد از تحویل محصول ، به شناسنامه فرش دقت کنیم .
2 . کیفیت تنها ملاک برتری فرش نیست . در کنار کیفیت ، تولید کننده باید به زیبایی طرح و نگاره توجه کند و جدیدترین و به روزترین طرح ها را ارائه دهد تا بتواند مشکل پسندان را به سمت خود بکشاند . امروزه بیشتر خریداران قبل از توجه به کیفیت در دنیای بی کران اینترنت ، به دنبال زیباترین طرح ها هستند .
کارخانه فرش کاشان با استخدام بهترین طراحان زبر دست و خبره ، زیباترین فرش ماشینی کاشان را ارئه می دهد . نگاه کردن به طرح ها و نگاره های موجود در وب سایت فرش کاشان ، صحت این گفته را تایید می کند . طرح ها و نگاره های این فروشگاه الهام گرفته از طرح های اصیل ایرانی است . طراحان خوش ذوق این فروشگاه طرح های زیبا و اصیل ایرانی را با جدیدترین و مدرن ترین نگاره ها ، تلفیق می کنند و طرحی نو و زیبا پدید می آورند .
3 . بالا بردن شانه و تراکم نیازمند دستگاه های پیشرفته و مدرن و مجهز است . فرش های 1500 شانه که از تولیدات کارخانه فرش کاشان است از بهترین فرش های ماشینی کاشان است . با بالا رفتن شانه و تراکم ، زیبایی ، ظرافت . کیفیت فرش بیشتر می شود و این مستلزم استفاده از بهترین دستگاه های بافت است . فرش های 1500 شانه به قدری زیبا هستند که بیننده در نگاه خود آن را بسان قالی دستباف می پندارد . فرش های 1200 شانه و فرش های 1000 شانه نیز از تولیدات برتر این کارخانه هستند . امروزه به دلیل وجود چنین محصولات زیبایی ، کمتر کسی است که به سراغ قالی های دستباف برود . خرید فرش های 1500 شانه در دکوراسیون های مجلل ، غوغا به پا می کند .
خرید بهترین فرش ماشینی کاشان
کارخانه فرش کاشان ، تا چند سال اخیر ، فروش حضوری فرش را قرار داده بود ولی به دلیل تقاضای بالا از این کارخانه ، این فروشگاه تصمیم گرفت تا فروش خود را خارج از محدوده جفرافیایی کند و فروش اینترنتی فرش کاشان را جزء خدمات خود قرار داد و بهترین فرش های ماشینی کاشان را در دنیای وب و اینترنت به نمایش گذاشت و توانست خریداران را از سراسر جهان و کشور ایران به سمت خود بکشاند . فروش مستقیم بهترین فرش ماشینی کاشان سبب پایین آمدن قیمت محصولات شده است . در فروش مستقیم به آن دلیل قیمت محصولات پایین می آید چون ارتباط مشتری با فروشنده به طور مستقیم است و هیچ واسطه ای در این میان وجود ندارد . خریدار می داند که فرش اصل را از فروشنده با قیمت تولیدی خریداری می کند . فروش مستقیم شامل حضور مشتری در کارخانه و خرید اینترنتی فرش کاشان می باشد .
مشتریان می توانند بهترین محصولات را با خدمات پس از  فروش زیر از کارخانه فرش کاشان خریداری کنند :
- ارسال فرش به صورت رایگان به سراسر کشور و سراسر جهان
- ضمانت برگشت کالا در صورتی که محصولات دارای عیب یا نقصی باشند .
- ضمانت نامه و بیمه نامه چندین ساله به همراه گارانتی

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  در فرش های ماشینی از چند رنگ استفاده می شود؟
•  قیمت فرش ماشینی 1200 شانه کاشان بر چه اساسی تعیین می شود ؟
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  راه های شناخت بهترین فرش آکریلیک
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه