برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۰/۹/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فرش 1000 شانه کاشان

فرش 1000 شانه کاشان خرید مستقیم از کارخانه

فرش های ماشینی 1000 شانه یکی از بادوام ترین فرش های لوکس است . خرید فرش ماشینی 1000 شانه برای خانه هایی که هال و پذیرایی از یکدیگر تفکیک نشده اند بسیار مناسب می باشد . همچنین خرید این محصول به صاحب خانه های خوش سلیقه ای که به دنبال محصول مناسب برای پذیرایی خود هستند توصیه می شود .
فرش های 1000 شانه موجود در فروشگاه فرش کاشان در کیفیت ، زیبایی ، دوام و تنوع لایق خانه های ایرانی هستند . فرش های درجه یک و صادراتی که در هر متر عرض خود دارای 1000 گره هستند . وظیفه گره ها پیوند دادن نخ های خاب به نخ های تار و پود است . از این رو بیشتر شدن گره ها در هر متر طول که تراکم نام دارد و در هر متر عرض که شانه نام دارد موجب در هم تنیدگی بیشتر و فشرده و ریز بافی بالا تر محصول خواهد شد . فرش های 1000 شانه دارای ویژگی هایی ما بین فرش های 700 شانه از جهت دوام و تاب آوری و فرش های 1200 شانه ازجهت ظاهر زیبا و ریز بافی می باشد .
خرید فرش های 1000 شانه ارزان قیمت به صورت خرید مستقیم از کارخانه
موارد متعددی در تعیین قیمت یک تخته فرش ماشینی 1000 شانه فرش کاشان نقش بازی می کند . طبیعی است فرش هایی که بنا بر ویژگی های خاص خود زیبا تر از فرش های 700 شانه و با دوام تر از فرش های 1200 شانه هستند قیمتی ما بین این دو محصول نیز داشته باشند .
قیمت محصول برای اکثر خریداران مهم است و یکی از دلایل اصلی خرید فرش های 700 شانه و 1000 شانه فرش کاشان ، قیمت مناسب محصولات است که در مقایسه با دوام و زیبایی به ارمغان آورده به صرفه و مناسب است . با این وجود در این قسمت می خواهیم بیان کنیم که می توانید فرش های 1000 شانه را به قیمت ارزان از بازار های اینترنتی و تحت عنوان روش مستقیم مبادله خریداری نمایید . برای خرید فرش هزارشانه به قیمت مناسب ، حذف واسطه های خرید و امکان تهیه فرش های ماشینی از فروشگاه هایی که مستقیما محصولات را عرضه می کنند بهترین گزینه پیش رو است . در بین تمامی روش های مستقیم که امکان دسترسی ما به فرش های 1000 شانه فرش کاشان را فراهم می آورد ، بهترین گزینه خرید از فروشگاه اینترنتی و مراجعه به وب سایتی است که تحت نظارت تولید کننده به عرضه آنلاین فرش های ماشینی درجه یک می پردازد .
برای تهیه یک تخته فرش ماشینی 1000 شانه در بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ممکن به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه نموده و علاوه بر خرید محصول مورد نظر از دیگر مزیت ها و خدمات ارائه شده در این فروشگاه استفاده نمایید . در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به راحتی خدمات محتلفی مانند مقالات علمی ، کسب آگاهی در مورد تولید کننده و کارخانه ، دیدن محصولات متنوع و تمامی طرح های فرش کاشان ، دریافت گارانتی بر روی محصول و دریافت کالا با راسال رایگان درب منزل در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت . داشتن قیمت ارزان فرش های 1000 شانه از فروشگاه فرش کاشان یکی از ابعاد صرفه اقتصادی محصولات است . در خرید اینترنتی دست به دست دادن مواردی مانند عمد نیاز به صرف هزینه حمل و نقل و دسترسی اینترنتی به فروشگاه ، ذخیره کردن زمان و انرژی و هرینه فرصت و ... موارد دیگری هستند که به ارزان تر تمام شدن خرید ما کمک خواهند نمود .
تصور نمایید که بدنبال خرید فرش های ماشینی از بازار ها و فروشگاه های متعددی دیدن نموده اید و تعدد محصولات شما را سر در گم نموده است . این حالتی است که اکثر خریداران فرش و قالی به هنگام حضور در بازار خواهند داشت چراکه بدون داشتن آگاهی های لازم وارد بازار شده و توجهی به تغییرات حاصله و تعدد محصولات موجود از سوی تولید کنندگان ندارند . در طول چند سال اخیر فرش های ماشینی خصوصا فرش هایی که با نام و نشان کارخانه های کاشانی در بازار ها عرضه می شوند ، گستردگی زیادی به خود دیده است . فرش هایی که یکی بهتر از دیگری است و روز به روز بر تعداد آن ها اضافه می شود اما مورد مهم اینکه متأسفانه خریداران به این نکته توجه نکرده و انتظار دارند مانند گذشته توان خرید راحت را از بازار های گسترده کنونی داشته باشند .
کارخانه های فرش ماشینی عمر چندانی ندارند اما به گونه ای توسعه یافته اند که گویی سالیان سال از فعالیت تولید کنندگان فرش های ماشینی می گذرد . اولین کارخانه فرش ماشینی در سال 1350 و در شهرک صنعتی راوند وابسته به کاشان راه اندازی شد . رفته رفته بر تعداد تولید کنندگان و کارخانه های فرش ماشینی اضافه شد به حدی که در حال حاضر بالغ بر 700 برند ثبت شده و تعداد زیادی برند ثبت نشده و کارگاه های خانگی در این شهر مشغول فعالیت هستند . در این بین کم نیستند تعداد کارخانه های تولید فرش در شهر های شیراز ، اصفهان ، تبریز ، یزد ، مشهد و ... .
گستردگی و تنوع بالایی که همواره به زبان آورده می شود در طول کم تر از 5 دهه رخ داده است و عامل اصلی این گستردگی فرش های کاشان هستند . فرش هایی که در رقابت با سایر تولید کنندگان خوش درخشیده اند و بازاری به وسعت دنیای فرش و قالی را در سراسر دنیا رقم زده اند . عملکرد تولید کنندگان فرش های ماشینی کاشان به حدی قابل قبول بوده است که این محصولات در سراسر دنیا شناخته شده اند . شناخت محصولات تولید شده در شهرک های صنعتی کاشان به عنوان شهر کوچکی از کشور ایران اتفاق بزرگی در صنعت نساجی می باشد . در حال حاضر نام کاشان به عنوان پایتخت تولید فرش های ماشینی در سراسر دنیا به شهرت رسیده است .
انواع فرش های ماشینی
از ابتدای شروع به کار کارخانه های فرش ماشینی ، انواع مختلفی از بافته ها تولید شده اند . هر نوع از این بافته ها که مشتری پسند تر بوده و اصطلاحا باب سلیقه خریداران بوده اند ، در بازار حفظ شده و محصولاتی که چندان مورد استقبال قرار نگرفته اند از دور تولید خارج شده اند . برای مثال در ابتدای سال های 1350 تولید فرش هایی با شانه 450 باب بوده است و جالب آنکه خرید این دسته از محصولات نیز رواج داشته است اما پس از مدتی و با روی کار آمدن فرش هایی که شانه بیشتر از جمله فرش های 500 شانه و 700 شانه ، مشتریان جذب این محصولات شده و خرید فرش های 450 شانه به حدی کم شد که تولید کنندگان از تولید فرش های 450 شانه صرف نظر نموده و به تولید بهتر فرش های 500 شانه و 700 شانه پر مخاطب پرداختند . اندکی بعد کارخانه های نوآور و خلاق کاشان ، محصولاتی در شانه 1000 و تراکم های مختلف تولید کردند . با وجود آنکه ، فرش های 1000 شانه جذابیت هایی بسیار بیشتر از محصولات 500 شانه و 700 شانه داشتند ، همچنان تقاضا و خرید فرش های کم شانه 500 شانه و 700 شانه ادامه یافت . فرش های 1200 شانه و 1500 شانه هم محصولات جدید هستند که پس از فرش های 1000 شانه وارد بازار شدند اما از میزان مبادله فرش های 1000 شانه نکاستند چراکه مرغوبیت و محبوبیت قالی های 1000 شانه موجب حفظ جایگاه ویژه برای مشتریان شده بود .
کاربرد محصولات 500 شانه و 700 شانه با نوع 1000 شانه و کاربرد محصولات 1000 شانه با نوع 1200 شانه و 1500 شانه تفاوت های اساسی دارد و این می تواند مهم ترین دلیل برای عدم جانشینی کامل از محصولات با یکدیگر شود . بدین ترتیب که محصولات 500  شانه و 700 شانه بیشتر جنبه کارکرد داشته و برای مکان هایی مناسب هستند که به علت تردد و رفت آمد بالا نیاز به تاب آوری و دوام و ماندگاری دارند .
فرش های 1000 شانه خصوصا اگر از برند فرش کاشان تهیه شوند ، همزمان زیبایی و کارکرد را به همراه دارند . فرش های 1000 شانه فرش کاشان در دسته فرش های لوکس قرار دارد اما در برابر فشار و رفت و آمد دوام و ماندگاری مناسبی دارد . هرچند تحمل فشار در محصولات 500 شانه و 700 شانه بیشتر از محصولات 1000 شانه است ، اما برای مکان هایی که نیاز مند زیبایی کف پوش هستیم دوام و ماندگاری فرش های 1000 شانه بر ویژگی فرش های 1200 شانه و 1500 شانه ترجیح داده می شود . فرش های 1200 شانه و 1500 شانه که در زیبایی چیزی از فرش های دستبافت کم ندارند ، برای فضاهای مهمان نشین خانه مناسب هستند و نمی توانند به اندازه فرش های دیگر در برابر فشار و سایش و ... مقاوم باشند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش ایده آل جهیزیه عروس
•  روش تشخیص فرش ماشینی اصل از فرش تقلبی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  مشخصات یک فرش ماشینی خوب
•  فرش آشپزخانه عروس و داماد
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه