برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۱/۴/۱۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فرش ارزان شد

کاهش قیمت فرش در شهر فرش

مگر امکان دارد که فرش ارزان را با کیفیت عالی خرید ؟ این روزها که قیمت فرش های ماشینی بالا رفته است پس یا باید فرش باکیفیت را با قیمت بالا خرید و یا اینکه فرش های ارزان بی کیفیت را بخرید . ولی کارخانه فرش کاشان توانسته است قیمت فرش ماشیتی را در شهر فرش کاهش دهد و فرش های ارزان قیمت با کیفیت را در شهر فرش کاشان ارائه دهد .
کاهش قیمت فرش در شهر فرش ( کاشان ) سبب شده است تا بسیاری از خریداران از اقصی نقاط کشور برای خرید به این شهر سفر کنند و یا اینکه به سراغ فروشگاه های آنلاین این شهر بروند و خرید آنلاین انجام دهند .

فرش ارزان شد
برای خرید فرش ارزان قیمت با کیفیت عالی خریدار باید عاقلانه عمل کند و به سراغ کارخانه ها و فروشگاه های آنلاینی برود که تولید کننده هستند و عرضه کننده و واسطه گر نیستند . برای مثال کارخانه فرش کاشان با فروش مستقیم و بدون واسطه توانسته است از قیمت فرش های ماشینی در شهر فرش بکاهد و فروش مستقیم و بدون واسطه را در کاشان انجام دهد . بدین صورت ، خریدار می تواند به قیمت کارخانه و به قیمت تولیدی فرش مورد علاقه خود را خریداری کند . خرید مستقیم از کارخانه در پایین آوردن قیمت فرش بسیار موثر عمل می کند و بدین صورت خریدار به فرش باکیفیت و با قیمت خوب دسترسی پیدا می کند .

بسیاری از خریداران بر این باورند که خرید فرش های ارزان قیمت یعنی فرش های از مدافتاده و یا همان فرش های استوک ( فرش های ته انباری )  . در صورتی که کارخانه فرش کاشان جدیدترین مدل های فرش های کاشان با نقشه های امروزی و طرح ها و نگاره های جدید را به قیمت ارزان به خریداران ارائه می دهند .
فرش های آکریلیک بسیار دارای قیمتی بالانر از فرش های پلی استر و پلی پروپلین است . چون الیاف آکریلیک هیت ست شده گرانتر از الیاف پلی استر و پلی پروپلین می باشد . کیفیت ، مقاومت و زیبایی الیاف آکریلیک بسیار بالاتر از پلی استر و پلی پروپلین است . از  خرید فرش های پلی استر و پلی پروپلین ارزان قیمت جدا خودداری کنید چون مجبور به تعویض آن ها در سال بعد می شوید . محصولاتی که با الیاف آکریلیک بافته می شوند دارای مقاومتی بالا در برابر گرما ، آلودگی ، حرارت های مستقیم و غیر مستقیم می باشد و بدون پرزدهی و ضد حساسیت نیز هستند . الیاف آکریلیک گرانقیمت هستند به همین دلیل محصولی که با این الیاف بافته می شود گرانقیمت تر می باشد . خرید مستقیم از کارخانه سبب کاهش قیمت محصولات آکریلیک می شود . کارخانه فرش کاشان به هیچ عنوان در تولیدان خود از الیاف بی کیفیت استفاده نمی کند و تمامی محصولات خود را با الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می کند . بر روی برچسب محصولات این کارخانه مشخصات کامل فرش ها حک شده است . 
فرش های 1500 شانه جز گرانقیمت ترین فرش های ماشینی هستند چون بسیار ریز بافت و ظریف هستند و با دستگاه  HCIX2 که از پیشرفته ترین دستگاه های بافندگی است بافته شده است ولی کارخانه فرش کاشان توانسته است با فروش مستقیم از قیمت این فرش های گرانقیمت نیز بکاهد .

دسترسی آسان به فرش های ارزان قیمت

این روزها خرید از شهر فرش ( کاشان ) بسیار زیاد شده است چون کاشان رزومه درخشانی دارد و بهترین کیفیت را با زیبایی تمام ارائه می دهد . ولی دسترسی به کارخانه های تولید کننده کاشان برای همگان میسر نیست . کارخانه فرش کاشان ، فروش اینترنتی را برای خریدارانی که دور از شهر فرش زندگی می کنند قرار داده است . در خرید های آنلاین افراد می توانند جدیدترین مدل های شهر فرش کاشان را در وب سایت ببینند ، قیمت های آن ها را با دیگر فروشگاه ها مقایسه کنند ، مشخصات آن ها را بررسی کنند حتی می توانند با مشاورین و کارشناسان این کارخانه تماس بگیرند و سپس تصمیم به خرید بگیرند . تمامی محصولات این کارخانه از بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده است . تضمین کیفیت محصولات این کارخانه قرار دادن ضمانت نامه و گارانتی است که برای تمامی محضولات قرار داده شده است .  
توصیه ما به خریداران فرش های ارزان قیمت از شهر فرش ( کاشان )
1 . از  خرید فرش های ارزان قیمت بی کیفیت خودداری کنید .
2 . از فروشگاه های در سطح شهر خرید نکنید . یا از کارخانه و یا از فروشگاه آنلاینی که تولید کننده است فرش خود را خریداری کنید .
3 . از فروشگاه های آنلاینی خرید کنید که نماد اعتماد الکترونیک داشته باشد .
4 . ار  محصولاتی که فاقد برچسب ، ضمانت نامه و بیمه نامه هستند جدا خودداری کنید . برچسب پشت فرش همانند شناسنامه فرش و ضمانت نامه و گارانتی نشان دهنده کیفیت بالای محصول است .   

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  استخدام در فرش کاشان
•  صادرات فرش ماشینی ایرانی به سایر کشورها
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  چه فرش ماشینی بخریم ؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه