برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۰/۹/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» تاثیر بسته بندی فرش ماشینی در جابجایی و سلامت فرش خریداری شده

بسته بندی فرش

امروزه فرش های  ماشینی توسط ماشین آلات تکسیما ، شونهر و وندویل تولید می شود . این محصولات با الیاف آکریلیک هیت ست شده و یا پلی استر و پلی پروپلین تولید می شود . محصولی که در بافت نخ خاب آن الیاف صددرصد آکریلیک باشد ، باکیفیت تر است . تولید فرش های ماشینی تا مرحله بسته بندی فرش شامل سه مرحله ریسندگی ، بافندگی و تکمیل فرش می باشد . در وهله اول ، الیاف وارد کارخانه شده و پس از رنگرزی هیت ست می شود و این الیاف به دستگاه منتقل می شود و فرآیند بافت صورت می گیرد و سپس آهار زنی و شیرینگ و بسته بندی فرش انجام می شود . بعد از بافته شدن فرش توسط دستگاه ، به سالن تکمیل فرش انتقال داده می شود و فرش ، شیرینگ می شود . در مرحله شیرینگ پستی و بلندی های فرش توسط تیغ هایی برش داده می شود و فرش یکنواخت می شود و سپس به مرحله آهار زنی فرش می رود . در این مرحله ، رول های فرش وارد دستگاه آهار می  شود و قسمت پشت فرش را با مواد چسب با کمک حرارت و بخار آب می پوشانند که باعث می شود فرش ساختاری بادوام و محکم داشته باشد .
رول و بسته بندی فرش
کارخانه فرش کاشان انواع محصولات تولید شده را در بسته بندی های زیبا و باکیفیت قرار می دهد . محصولات فرش 1500 شانه ، فرش 1200 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 500 شانه ، فرش طرح 700 شانه ، انواع گلیم فرش ها ، فرش های ترک و تابلو فرش های ماشینی با بسته بندی انجام می شود . بسیاری از افراد بر این باورند که بسته بندی فرش مرحله مهمی نیست در صورتی که در خرید آنلاین فرش ، یکی از مهمترین مراحل ، بسته بندی فرش ماشینی با اصول درست است تا فرش ارسال شده در حین ارسال و تماس با دیگر کالاها آسیب نبیند .
تاثیر بسته بندی فرش ماشینی در جابجایی و سلامت فرش خریداری شده
چرا امروزه فروش فرش آنلاین زیاد شده است  ؟
دیدن دنیایی از طرح های زیبای فرش کاشان که این طرح ها و نگاره های زیبا با قیمت مناسب در محل زندگی خود نیست افراد را به خرید اینترنتی فرش کاشان ترغیب می کند . ولی دغدغه بسیاری از خریداران آنلاین فرش این است که آیا محصول سالم به دستم خواهد رسید ؟
در فروش آنلاین مرحله بسته بندی فرش بسیار حایز اهمیت است . در مرحله بسته بندی ، فرش باید به صورت رول باشد و از تاخوردگی آن جدا خودداری شود تا فرش دچار شکستگی نشود . محصول باید دارای کاور باشد . کاور فرش فرقی نمی کند پلاستیکی باشد و یا پارچه ای ولی سالم بودن کاور ، پاره نبودن آن از اصول مهم است که کسانی که فرش را تحویل می گیرند باید به آن دقت کنند . کاور فرش های 1500 شانه به دلیل ظرافت بسیار بالای فرش و آسیب دیدن زود هنگام آن ها پارچه ای و کتان است . ضمانت نامه و گارانتی فرش باید درون کاور فرش و روی فرش رول شده باشد که خریداران به ضمانت نامه و شناسنامه فرش در هنگانم تحویل دقت کنند .
فرش ماشینی کاشان را از کجا خریداری کنم ؟
کارخانه فرش کاشان چند سالی است که در کنار خرید حضوری ، خرید اینترنتی فرش را قرار داده است تا بتواند زیباترین فرش های کاشان را با کیفیت عالی به نمایش بگذارد . دیدن دنیای بی کرانی از طرح ها و توجه به مشخصات محصولات در این فروشگاه ، نشان دهنده یک تیم قوی در تولید و طراحی است .
از مزایای خرید از فروشگا فرش کاشان به شرح زیر می باشد :
- امکان خرید دز هر ساعت از شبانه روز
- خریدن فرش به قیمت درب کارخانه به دلیل حذف بسیاری از هزینه ها
- ارسال فرش به مکان درخواستی مشتری
- مشاوره 24 ساعته برای خریداران
به خریداران آنلاین این نوید داده می شود که در صورتی که بعد از تحویل فرش ، در صورتی که مشتری نقص یا عیبی در فرش دید و یا اینکه بسته بندی فرش فاقد سلامتی بود می تواند فرش را ارجاع دهد و خسارت را از کارخانه فرش کاشان بگیرد . این ضمانت نامه نشان دهنده کیفیت بالا در تولید و بسته بندی فرش و ارسال آن با اصول درست است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  در فرش های ماشینی از چند رنگ استفاده می شود؟
•  روش های از بین بردن لکه های فرش بدون نیاز به قالیشویی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه